درباره وکیل 24

گروه حقوقی وکیل 24

وکیل دادگستری, گروه حقوقی وکیل 24 وکیل اختصاصی شماست

از دیرباز و همواره ، رویارویی با هرگونه تضییع حقوق و مواجهه با تظلم ، هر وجدان بیداری را به انگیزش وا می دارد ، از همین رو من هم ندای وجدان را پاسخگو بودم و تلاشم را برآن داشتم  تا بتوانم سهمی هرچند اندک در اجرای عدالت داشته باشم . 
در سال 1398 ، زمانی که موسسه حقوقی را تاسیس کردم ، تصور نمی کردم روزی همراه دوستان هم عقیده ام ، گروه حقوقی وکیل 24 را پایه گذاری کنیم .
گروه حقوقی وکیل 24, با رویکردی عدالت طلبانه تاسیس شده تا اقشار مردم بتوانند از خدمات حقوقی یکسان استفاده نمایند .
 ما، برآن هستیم تا اندیشه داشتن وکیل اختصاصی را واقعیت ببخشیم تا شما بتوانید در هرزمان که با مسئله حقوقی مواجه شوید،  با افتخار بگویید: «من وکیل اختصاصی خود را دارم.»

ما با خدمتی جدید آمده ایم ، تا این رویا را واقعیت بخشیم .       رویای داشتن وکیل اختصاصی .

گروه حقوقی وکیل 24 ، وکیل اختصاصی همه شماست و این افتخاریست که در سایه تلاش و پشتکار جمعی از وکلای زبده ، و کارآموزان وکالت به ما رسیده است .
آری ، همای سعادت بر شانه های ما نشست تا بتوانیم با افتخار بگوییم ، جز عدالت و برابری به چیزی نمی اندیشیم و هدفمان کمک به مظلومین است . از همین رو تلاش کرده ایم بیش از 80 درصد خدمات ارائه شده از سوی گروه حقوقی وکیل 24 رایگان باشد تا همگان از این فرصت برخوردار شوند .
وکیل 24 ، قرار است وکیلی باشد که شما در تمام 24 ساعت بتوانید به او دسترسی داشته باشید . سوالات خود را بپرسید و درمورد تصمیمات خود که آثار حقوقی دارد مشورت کنید . قرار نیست حتما مشکلی داشته باشید ، کسی به شما توهین کرده باشد ، مدیون شما بدهی خود را پرداخت نکرده باشد و یا سایر مشکلات . زمانی که تصمیم دارید ملکی خریداری کنید ، قرارداد کاری ببندید ، و .... قطعا شما نیاز خواهید داشت قبل از هر اقدامی با وکیل اختصاصی خود مشورت کنید . دقیقا در همان لحظه که به حضور وکیل نیاز دارید ، وکیل دادگستری متخصص وکیل 24 در خدمت شما خواهد بود .

برای ادامه این مسیر دشوار نیاز به یاری و دعای خیر شما هموطنان دارم .

 

Support مشاوره تلفنی رایگان داشتن وکیل اختصاصی یک رویا نیست ما در 24 ساعت شبانه روز در خدمت شما هستیم