رئیس کانون وکلای مرکز: فعلاً تصمیمی مبنی بر لغو آزمون وکالت ابلاغ نشده است

رئیس کانون وکلای مرکز: فعلاً تصمیمی مبنی بر لغو آزمون وکالت ابلاغ نشده است

ما هم نمی‌دانیم آزمون وکالت در اسفند برگزار می‌شود یا نه

رئیس کانون وکلای مرکز: فعلاً تصمیمی مبنی بر لغو آزمون وکالت ابلاغ نشده است

  جلیل مالکی رئیس کانون وکلای دادگستری مرکز در پاسخ به این سوال که نحوه برگزاری آزمون وکلا امسال چگونه خواهد بود اظهار کرد: آزمون وکلا روز بیست و دوم اسفند ماه برگزار می‌شود و فعلاً از سوی ستاد مبارزه با کرونا تصمیمی مبنی بر لغو آزمون اعلام نشده است.

 به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،‌او در پاسخ به این سوال که آزمون چگونه برگزار می‌شود گفت: صفر تا صد برگزاری این آزمون بر عهده سازمان سنجش است و این سازمان آزمون را برگزار کرده و نتایج را به ما اعلام می‌کند.

رئیس کانون وکلای دادگستری مرکز با اشاره به برگزاری آزمون در وضعیت شیوع بیماری کرونا گفت: مقرر شده آزمون طی چند روز آینده برگزار شود، اما درباره لغو آن در شرایط کنونی شیوع بیماری کرونا هنوز تصمیم‌گیری نشده است.

وی ادامه داد: متولی امر برگزاری آزمون وکلا با توجه به شیوع بیماری کرونا و تصمیم گیری نهایی ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا است که هنوز این ستاد چیزی مبنی بر لغو آزمون ابلاغ نکرده است.

مالکی با بیان اینکه نتایج فقط به کانون وکلا اعلام می‌شود گفت: ما هم نمی‌دانیم که این آزمون برگزار می‌شود یا خیر‌؛ اما سازمان سنجش آزمون را برگزار خواهد کرد و ستاد ملی مقابله با کرونا درباره برگزاری آن در شرایط کنونی تصمیم گیری می‌کند، در حال حاضر آزمون روز بیست و دوم اسفند ماه برگزار خواهد شد.

  • تعداد بازدید: 308
  • 1399/12/06
Support مشاوره تلفنی رایگان داشتن وکیل اختصاصی یک رویا نیست ما در 24 ساعت شبانه روز در خدمت شما هستیم