اخبارحقوقی

وعده تغییر زمان برگزاری آزمون استخدامی بانک تجارت محقق می‌شود؟

درحالی که رئیس اسکودا از قول مساعد رئیس سازمان سنجش آموزش کشور برای تغییر زمان برگزاری آزمون استخدامی بانک تجارت خبر داده بود، هنوز درباره این تغییر زمان احتمالی مطلبی از سوی متولیان برگزاری آزمون اعلام نشده است.

به گزارش اختبار،درحالی که قرار بود آزمون وکالت ۹۹ روز جمعه ۲۲ اسفند برگزار شود، این آزمون به شکل ناگهانی و با اعلام سخنگوی این سازمان لغو شد. زمان جدید برگزاری این آزمون روز ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ تعیین شد.

این درحالی است که پیش‌تر این روز برای برگزاری آزمون استخدامی بانک تجارت زمان‌بندی شده بود.

بااینحال دکتر جعفر کوشا، رئیس اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری، در لایو اینستاگرامی که در ۲۲ اسفند برگزار کرد چنین اظهار داشت در جلسه‌ای که روز ۱۹ اسفند با رئیس سازمان سنجش آموزش کشور داشته، چنین مقرر شده که آزمون بانک تجارت جابجا شود تا کسانی که می‌خواهند در آزمون شرکت کنند مانعی نداشته باشند.

اما درحالی که کمتر از ده روز تا برگزاری این دو آزمون باقی مانده است،‌ هنوز خبری درباره تغییر احتمالی موعد برگزاری آزمونن بانک تجارت منتشر نشده است.

ثبت نام آزمون استخدامی بانک تجارت سال ۱۴۰۰ در اسفندماه سال ۱۳۹۹ انجام شد. بر اساس جدول زمانی اولیه، روز ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ برای برگزاری این آزمون تعیین شده است. کارت ورود به جلسه آزمون نیز در ۱۸ و ۱۹ اسفند توزیع می‌شود.

فارغ‌التحصیلان رشته حقوق (مرد) در استان های آذربایجان غربی، گلستان، مازندران و یزد امکان ثبت‌نام برای این آزمون را داشتند. هزینه ثبت‌نام مبلغ ۱۵۰ هزار تومان بود.

  • تعداد بازدید: 231
  • 1400/01/10
Support مشاوره تلفنی رایگان داشتن وکیل اختصاصی یک رویا نیست ما در 24 ساعت شبانه روز در خدمت شما هستیم